9U Closed Base
Eustis Baseball Academy
Future of Baseball
Edgewood
XB Braves
OB Orlando
 
10U Open
BAT Academy Orlando
KYB Kissimmee
Warriors Plant City
Carolina Hawks
Okeechobee Bowfins
Red Raiders Silver
 
11U Open
Sandy Plains Prowlers
NB Navigators
Diamond Dawgs
Red Raiders Gray
XB Braves
BAT Academy
FL Impact
Jax Heat
 
12U Open
BAT Academy
Driftwood Dragons
Forsyth Raptors
XB Braves
12U Pride Mahler
Eustis Baseball Academy
 
13U Open
Combat Cummings Georgia
Eustis Baseball Academy
Future of Baseball
BAT Academy
XB Braves
MVP Academy
 
 

Under Boys

 
Team Nationals
Argyle Aces (Confirmed WKII)  
Ballers - Yellow (Qualified)  
Blitz Baseball  
Central Florida Bandits Castillo (Qualified)  
CFL Bandits MP (Qualified)  
Chiefs Xtreme (Qualified)  
Coastal Premier - Garnet (con/WkIII  
Coastal Premier Columbia(Con/WKII)  
Crucibles - Red (Qualified Single A)  
Crushers (Con/Wk I)  
FBC Ostingers 8U  
FH Select Blue Jays (Qualified)  
Hawks 2030 (Qualified Single A)  
Heartland Barracudas (Qualified Single A)  
Heroes Baseball (Qualified)  
Highlands Black Socks (Qualified Single A)  
Highlands Hitters (Qualified)  
Jax Beach Barracudas 8UA  
Jax Heat MP  
Jax Tornadoes (Qualified)  
JCB 8U Diamond Kings Elite (Kid Pitch)  
JCB Vipers  
JCB Vipers (Qualified)  
JCC 8U Lightning (Qualified)  
JCC Hype (Qualified)  
Keystone Outlaws 8u  
Oakleaf 8U  
OB Team Baseball Mighty (Qualified)  
Okeeheelee Chiefs (Qualified)  
Orange Park Raiders 8u (Con/Wk I)  
Palatka Riverdogs (Qualified Single A)  
Palm Beach Gardens Surge (Qualified)  
Phipps Cudas (Qualified)  
Rattlers Green 8u (KP)  
RattlersElite (Qualified)  
Red Raiders (Con/WK III)  
Red Raiders 2020 (Con/WKII)  
South East Blue (Con/Wk II)  
South East Red (Con/Wk I)  
Strike One Silverkings 8U  
VBA Bombers 8U (Qualified)  
VBA Bombers 8UA (Con/WK III)  
Villages Bombers 8UB  
Young Guns  

 

 

9 Under Boys

 
Team Nationals
2020 FOB 8u  
ATB Dirty Birds  
Brandon Blazers  
CBC RiverHawks 9U Melcolm  
Central Florida Bandits (Qualified)  
Columbus Predators (Con/WK I)  
Crucibles  
Davenport Gladiators  
EBA 9 (Con/Wk I)  
edgewood  
Evolution Eagles  
FBC Wolves 9u (Qualified)  
FCA Blue Claws  
Five Star Tigers 9U McCrone  
Florida Xtreme 9u Bagnoli  
FOB (Con/WK I)  
Georgia Barons (At Large)  
Hawks Select (Con/WK II)  
Hit Factory Makos 9u (Qualified Single A)  
IRC Cal Ripken Minors  
JCB Diamond Kings Select 9U  
Juice (Qualified Single A)  
Kangaroo Court Shockers  
Kissimmee Wolves_9U (Qualified)  
Legends South Lake  
Main Baseball Academy 9u  
OB Team  
Okeeheelee Tomahawks  
Pasco Thoroughbreds (Qualified)  
Predators Next Gen  
Rip City Navy  
Scorpions Bradley  
South East Blue (Con/Wk II)  
South East Red (Con/Wk I)  
Space Coast Hitmen  
Stinger Baseball  
Tampa Turbo (Qualified)  
Team Florida Pirates (Qualified)  
Team Orlando 9u Navy  
Team Pro Orlando  
The Show (Con/Wk III)  
XB BRAVES BASEBALL (Qualified Single A)  

 

 

10 Under Boys

 
Team Nationals
10u Crush Myers  
10u Crush Myers (Qualified Single A)  
2020 FOB 9u  
B.A.T. Baseball Academy (Con/WK I))  
Carolina Hawks (Con/WK I)  
CBC 10U Westbrook  
Central Florida Bad Boyz  
Central Florida Cobra Strike(Qualified)  
Crimson Gold Birmingham (Open)  
Crucibles: Spectre (Qualified)  
Diamond Studs  
Evolution Eagles  
FBC Wolves  
FCA Blueclaws  
FCAA Thunder JW  
Fishhawk 10u All Stars  
Florida Crush  
FTB Futures  
GRIT Baseball  
Hawks Gold 2028  
Hit Factory Spartans (Qualified Single A)  
Jax Beach Barracudas (Qualified)  
JCC Bandits 10U  
KHAOS 10U (Qualified Single A)  
Kissimmee Wolves_10U  
KYB 10U  
Martin County Rebels (Qualified Single A)  
Midland Bulls Ohio (Con/Wk I)  
Mighty Warriors  
North Brandon Navigators(Con/Wk II)  
Oakleaf Knights 10U  
Okeechobee Bowfins (Con/WK I)  
Okeeheelee Cal Ripken (Qualified)  
Orange Crush (Qualified Single A)  
Red Raiders (Con/WK I)  
Red Raiders White (Con/WK II)  
Rip City (Qualified)  
SC Sharks  
South East Blue (Con/WK 1)  
South East Blue (Con/Wk II)  
South Florida Hitmen  
South Ga Tigers (Qualified)  
TC Ballers  
Team Florida Ruff Ryders (Morales)  
Tomahawks GA (Qualified)  
Upper Deck Select 10u  
Viera Hawks Green 2028  
Warriors Baseball (Con/Wk I)  
WGPA 10U EAGLES  

 

 

11 Under Boys

 
Team Nationals
2020 FOB (Qualified)  
ACA  
B.A.T. Baseball Academy (Confirmed)  
CBC 11u Cannaday  
CBC Cassala  
Celtics Baseball (Qualified)  
Central Florida Cobras (Qualified)  
Central Florida Diamond Kings  
Central Florida Kings  
Chandler Baseball  
Chet Lemons Juice Bryson (Qualified Single A)  
Chobee Dirtbags (Qualified)  
Crush Redmon (Qualified Single A)  
Damage Inc Athletics 2028  
Diamond Dawgs (Confirmed)  
ECI (Qualified Single A)  
Empire Baseball Academy Martinez  
Evolution Elite-Henderson  
Fl Heat Grey  
FL IMPACT BASEBALL "ROE" (Qualified)  
Florida Hardballers Black  
Florida Hardballers Red  
FTB select  
Heartland Select (Qualified)  
Hit Factory Makos 11U  
Jax Beach Barracudas 11U  
Jax Dust Devils  
Jax Prime 11U  
Jax Venom (Qualified)  
Khaos (Qualified)  
Lakeland Tigers (Qualified)  
NB Navigators 11U (Confirmed)  
Oakleaf Knights  
Okeeheelee Tribe 11u  
Orange Crush 10u  
Orlando MAKOS  
Orlando Storm 11U  
PBG Thunder 11U (Qualified)  
Phipps Park Select (Qualified)  
Red Raiders Gray (Con/WK I)  
Sandy Plains Prowlers (Con/Wk I)  
South East Blue (Con/WK I)  
South Florida Young Guns  
South Florida Young Guns  
TC Ballers  
Viera Hawks 11U 2027 (Qualified Single A)  
WGPA Eagles 11U  
WPPO COBRAS (Qualified)  

 

 

12 Under Boys

 
Team Nationals
12u Bullsharks  
12u Crush Muller  
12U FTB Select  
Altamonte Baseball Academy 12U  
B.A.T. Baseball Academy (Con/Wk I)  
Baker 365  
Brevard Blast  
Brevard Blast (Qualified Single A)  
Central Florida Bandits  
Chet Lemons Juice "Marcus" (Qualified)  
Clutch Prospects (Qualified)  
Crush Muller (Qualified)  
Damage Inc Athetics 2027 (Qualified Single A)  
Dekalb Lions (Qualified Single A)  
Driftwood Dragons (Con/Wk I)  
Drillers Ocean City Maryland (Open)  
EmpireDynastE 2027  
Evolution Elite Widick (Qualified)  
FB Rays 12u Kennedy  
florida elite gold  
Florida Hardballers  
Florida Hurricanes - Vero Beach  
Florida Seminolez  
Forsyth Raptors  
Hard Ninety White  
Hit Factory Makos 12U  
HNS Gold (Qualified)  
HS Lightning (Qualified Single A)  
Jax Heat (Qualified Single A)  
JCC Bandits  
Keystone Outlaws  
Khaos  
Lakeland Tigers 12u  
Lebrons Baseball (Qualified)  
Loggerheads Jupiter  
Martin County Marlins (Qualified)  
Martin Sharks (Qualified)  
Naturals (Qualified)  
North Florida Storm (Qualified Single A)  
Okeeheelee Braves (Qualified)  
Okeeheelee Tide  
Outlaws 12U  
Oviedo Monsters  
Palm Beach Gardens Expos (Qualified)  
PBG Lightning  
Phipps Park SF Bulldogs  
Pro4mer.com 12u  
Rip City (Qualified)  
South East Blue (Con/Wk I)  
St. Johns PAL Stars 12u  
Storm Baseball of FLA  
Team BatBanger Treasure Coast (Qualified)  
Upper Deck Select 12u  
Venom  
Viera Hawks (Qualified)  
Vikings Baseball Club 12U  
West Florida Force  
WGPA EAGLES 12U  
Winter Haven Elite 12U  
Winter Springs Dirt Devils  

 

 

13 Under Boys

 
Team Nationals
13U Crush Breon  
13u Naturals  
5 Star Schlosser  
Altamonte Baseball Academy 13U  
B.A.T Baseball Academy  
Bombsquad  
CBC 13U Doyle  
CBC Melcolm  
Coastal prospects Yeager  
Combat 13u -Cothran (Con/WK I)  
Damage Inc Athletics 2026  
East Coast Captains  
EBA 13 (Con/Wk I)  
Elite squad 13u-moore  
Empire Baseball Academy Pineda  
Evolution Elite  
Florida Hardballers  
Florida Renegades  
Future of Baseball  
Gamblers  
Hit Factory Pro  
Infamous 13U  
North Brandon Navigators 13U  
North Florida Storm  
NTAA Wily Mo Dragons  
Oakleaf Knights Black  
Okeeheelee Owls  
Okeeheelee Owls Blue  
Palatka Patriots 13U  
Phipps Park Barracudas  
Ponte Vedra Thunder 12U  
PSL Sting  
Rampage  
Rip City  
Saints  
Space Coast Rockets  
Storm Baseball of FLA  
Team Khaos 13u  
Trinity  
Young Guns Of Central Florida  

 

 

14 Under Boys

 
Team Nationals
14 FTB Select Duffy  
5 Star Olive  
Altamonte Baseball Academy 14U  
Chobee Rebelz  
Coastal Prospects - Crawford  
Damage Inc Athletics 2025  
Diamond Kings  
Elk Grove Travelers (CON/WkIII)  
Fort Caroline Indians  
Fort Caroline Indians 13U Gold  
GSB Prospects 2025  
Jacksonville Elite  
Julington Creek Bombers  
Knights Knation  
Next Level Stripes-Ocala  
North Florida Storm  
PASCO Thoroughbreds  
Platinum Ballerz  
Rebels Baseball  
South Lakeland Eagles  
Space Coast Stingers 14U  
TC Ballers  
Titans 14u  
VBBC  
Wild Things  
WS Raiders  

 

 

 

 

 

 

16 Under Boys

 
Team Nationals
Brevard Stingers  
East Coast Elite 16U  
Elite Squad CF 16 Under  
FBA Underclass  
GulfCoast Outlaws  
Lebron Warhawks  
Midland Swarm  
North Florida Storm White  
Orlando Storm 2023  
PANTHERS  
Platinum Ballerz  
Sebastian Makos JV  
SGSA 15U Willis  
SGSA Hill 15U  
Titans  
Treasure coast legends  
Treasure Island Crusaders  
Trojans  
Winter Haven Elite 16/HS  
XB Braves  

 

 

17 Under Boys

 
Team Nationals
Fort Caroline Indians Blue  
Lebrons Baseball  
Red Raider Silver  
Rip City  

 

 

18 Under Boys

 
Team Nationals
Cobras Baseball Academy  
CR Stars  
CRFS Maroon  
Diamond Kings  
Elite Squad  
Fort Caroline Indians 18U  
GRSD CF Prospects  
Lebrons 18u WARHAWKS  
MVP Baseball Academy  
Sebastian Makos Varsity  
SGSA 2.0  
The Mama's Boys  
Treasure Coast Legends  
Trojans  
Tuscaloosa Tornadoes  
VC24 Baseball  

 

© 2021 SincSports   |   Privacy Policy